Výsuvné markýzy

Výsuvné markýzy

Mrzí vás, že nemůžete využít váš balkón či terasu naplno? Chtěli byste přeměnit přilehlé prostory vašeho domova na skvělé místo k odpočinku a nebo vašim návštěvníkům zahrádky poskynout příjemné prostředí? Výsuvné markýzy představují cenově dosputnou, velmi elegantní a v dnešní době hojně vyhledávanou exteriérní stínící techniku. Vyberte si markýzu z nevídané nabídky od STRMAT, kde si můžete být jisti vysokou spolehlivostí a kvalitou.

Výsuvné markýzy přesně pro vás

Naše nabídka markýz vyhoví přesně vašim požadavkům. Výsuvné markýzy STRMAT jsou ozdobou teras, zahrad, balkónů i výloh. Ochrání vás i vaše zákazníky před ostrým sluncem a před slabým deštěm. Markýzy STRMAT jsou také zajímavým a pestrým designovým prvkem pro vaši fasádu. Za moderním a elegantním vzhledem  výsuvných markýz STRMAT stojí jejich precizní technické zpracování a široká paleta barev, vzorů a látek, ze kterých si můžete vybrat.
Nabízíme markýzy různých technických provedení, které zvládnou zastínit požadovaný prostor.

Kloubové a kazetové markýzy

Nabízíme klasické kloubové a moderní kazetové markýzy. Kazetové markýzy mají výhodu v plném zakrytí látky v navinutém stavu do kazety, kde je chráněna před nepříznivými vlivy a nečistotami a prodlužuje její životnost. Nicméně i pro klasické kloubové markýzy STRMAT si máte možnost výhodně objednat krycí stříšku, která látce poskytne dostatečnou ochranu.

Pouze kvalitní materiály

Markýzy STRMAT se vyznačují vysoce kvalitním technickým zpracováním. Ramena markýz jsou stabilní a pevná, díky čemuž s nimy hned tak něco nezamává a nevyžadují dodatečné podpěry. Látka markýz je díky pružinovému předpnutí vždy dokonale vypnutá.
Naše markýzy jsou vyrobeny z kvalitních textílií. Jsou chráněny UV faktorem před škodlivým zářením a dále jsou impregnovány, takže dosahují barevné stálosti a jsou méně náchylné proti ušpinění.

Kompletní nabídka

Samozřejmostí je, že v naší nabídce markýz nechybí žádný z běžných či luxusních doplňků. Markýzy STRMAT jsou k dispozici s motorickým ovládáním, které se vyznačuje tichým a plynulým chodem včetně možnosti dálkového ovládání.
K vybraným typům markýz dodáváme i inteligentní řídící systém slunce/vítr, který markýzu ovládá automaticky v závislosti na počasí. Markýza se tak přizpůsobuje intenzitě slunečního světla a v případě silného větru se sama preventivně složí.
Markýzy STRMAT je možné doplnit o lištu s halogenovým nebo LED osvětlením. Doporučujeme vám zvážit i zakoupení bočních markýz, které vás ochrání před větrem a zvídavími sousedy. Ať už k levným či exkluzivním markýzám STRMAT získáte velmi nadstandartní záruku až 5 let.

Vyberte si u nás ještě dnes a přidejte do řad našich spokojených zákazníků.