Boční markýzy

Svislé neboli boční markýzy jsou výrazným stínícím prvkem, který si získává oblibu v domácnostech i komerčních objektech. Ochrání vás před nizkým sluníčkem, lehkým větrem a poskytují soukromí pro vás či vaše hosty před kolemjdoucími a sousedy. Boční markýzy STRMAT jsou vhodným řešením stínění pro terasy, balkóny a navíc jsou výborným doplňkem k výsuvným markýzám, altánkům a pergolám.

Barvy, které vydrží

Boční markýzy STRMAT jsou velmi zajímavým designovým prvkem, který při správném výběru může obohatit vzhled vašeho domova. Široký výběr z nádherných barevných odstínů a vzorů je u nás samozřejmostí.
Naše markýzy jsou tkány ze 100% akrylových kvalitních vláken, které jsou následně impregnovány. Díky tomu jsou markýzy odolné vůči nečistotám, vodě a dosahují dlouhodobé stálosti barev.

Boční markýzy jako doplněk stínění

Svislé markýzy jsou cenově velmi výhodné. To je jedním z důvodů, proč jsou ideálním doplňkem k jiné stínící technice v exteriérech. Přímo skvěle se kombinují s výsuvnými markýzami STRMAT. Díky naší široké nabídce barev a vzorů je můžete společně barevně sladit a nebo vytvořit kreativní barevný konstrast.
Využít je lze i jako předěl zahrad a teras a v případě potřeby můžete například během chvíle rozdělit opticky jednu velikou plochu na několik částí a sobě či zákazníkům tak dopřát soukromí. Boční markýzy jsou také osvědčeným příslušenstvím altánů, pergol a okolí bazénů.

Jednoduché a kvalitní

Tento typ markýz funguje na obdobném principu jako pružinové rolety. Pochopitelně se ale jedná o mnohem robustnější a kvalitnější provedení, které dokáže odolávat nepříznivému počasí a nečistotám. Látka je ve svinutém stavu dokonale chráněna v pevně usazeném sloupku. V případě potřeby se markýza vytáhne a ukotví do protilehlého bodu, který může být ukotven na zeď a nebo do země. Látka je po celou dobu přitom pevně vypnuta pomocí pružinového mechanismu. Markýzu je možné vybavit dětskou pojistkou, která ji chrání proti nechtěnému uvolnění. Všechny tyto součásti jsou u bočních markýz STRMAT z materiálů špičkové kvality a získáte na ně záruku 5 let.

Vytvořte si příjemné venkovní prostředí s našimi markýzami. Rádi vám pomůžeme vybrat tu správnou markýzu pro vás a zdarma ji pro vás zaměříme.